Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

31. 8. 2019 - muži A: Parádní fotbal a zasloužené vítězství Valmezu

TJVM – SK BESKYD Frenštát p. R. 3:1 (2:1)
sestava TJVM: Michut - Kadla, Švec, Michálek, Kiss Farkas - Vozák, Žilinský, Juříček, Vrána J. (88´ Daniš) - Vrána Š. (68´ Kundrát), Výmola (80´ Gajdoš); trenér Hajný Pavel

Kdo přišel ve Valašském Meziříčí na divizní zápas, rozhodně se nenudil. V rozpálený den se hrál parádní oboustranně útočný fotbal plný šancí. Některé z nich zastavily tyče, další pochytali pozorní brankáři - frenštátský Mrozek a valašskomeziříčský Michut. Přesto padly 4 branky a většinu z nich vstřelili domácí.
Hned ve 3. minutě špatně hlídaný Výmola hlavičkou rozvlnil síť hostující branky - 1:0
Po pár minutách (15´) Fojtík využil autového vhazování v blízkosti domácí svatyně a s pomocí tyče překonal gólmana Valmezu - 1:1.
Poté se šance střídali na obou stranách. Po gólu volaly především další Výmolova hlavička či přesný centr Šimona Vrány na "malé vápno" opět na Výmolu. Ale i hosté zahrozili a zvládli zahodit tutovku "sám na gólmana".
Těsně před poločasovou pauzou rychlý útok po přímém volném kopu z poloviny hřiště skončil na tyči brankáře Frenštátu, odražený míč ukořistil Výmola a střelou "pod víko" (42´) uzavřel první dějství - 2:1.
Nápor hostů na začátku druhého poločasu domácí nepovolili. Oba týmy pokračovaly ve hře dopředu.
V 60. minutě před hranicí pokutového území napřáhl aktivní Vozák a přesná tvrdá střela zapadla přesně k tyči - 3:1.
Domácí poté zklidnili hru a soustředili se na eleminaci útočných snah Frenštátu. Díky okénkům v hostující obraně se i Valašské Meziříčí dostávalo do koncovky. Žádný z pokusů o gól v síti již neskončil a domácí naprosto zaslouženě v utkání dvou neporažených zvítězili.