Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

26. 8. 2019 - muži A: Valmez si pohár užil! Gratulujeme soupeři k postupu!

TJVM – FK FOTBAL Třinec 0:5 (0:2)
sestava TJVM: Pobořil - Kadla, Švec, Michálek (77´ Matyáš). Kiss Farkas - Vozák, Žilinský (83´ Straka), Juříček (75´ Gajdoš), Vrána J. - Vrána Š., Výmola; trenér Hajný Pavel

MOL cup 2019
přisoudil našemu týmu soupeře z Třince.
První poločas úterního zápasu byl od počátku ve znamení vzájemného oťukávání protivníků. Hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami. V držení míče dle papírových předpokladů měli mírně navrch třinečtí. První větší šancí však byl přímý volný kop Michálka z ideální vzdálenosti před pokutovým územím. Jeho střela pouze trefila dobře postavenou obrannou zeď. 34. minuta znamenala první změnu ve skóre. Pobořilem vyražený míč našel neomylně třinecký Wojnar a rozvlnil síť domácí brány. Podobný gól padl i těsně před poločasem. Míč odražený od tyče uklidil do valašskomeziříčské brány Kubala.
Ve druhé půli se Valmez nebál hrát. Výmolovu střelu levou nohou brankář hostů kryl. S přibývajícím časem se, zejména v kondici, začal projevovat rozdíl dvou fotbalových tříd a soupeř, hrající Fotbalovou národní ligu, dvěma góly Wojnara v 65. a 68. minutě „rozluštil pohárovou křížovku“. Naši hráči se snažili alespoň o čestný úspěch. Třinec byl proti. Skóre pohárového utkání uzavřel přesnou hlavičkou hostující Gáč.

MOL cup byl pro naše hráče bonusovou soutěží. Nyní se plně soustředí na divizní boje a hned v sobotu 31. srpna chtějí potvrdit dobrou formu. V „beskydském derby“ přivítají od 16:00 na našem stadiónu tým SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm.