Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

17. 8. 2019 - muži A: Oku lahodící hra a jasné vítězství!


Kdo dnes přišel ve Valmezu na fotbal, rozhodně se nenudil!
První standartní situace, kterou byl rohový kop, sice patřila hostům z Bruntálu, ale to bylo v první půli vše, co jim domácí povolili. Když v 10. minutě Výmola zkušeně zužitkoval pokutový kop, po ruce jednoho z hostujících obránců, naše borce to zdravě nabudilo a herní převaha byla znát.
Do poločasu padly další dvě branky. Nejprve se ve 23. minutě „přes zeď“ výstavně trefil Michálek a ve 31. minutě uzavřel útočnou podívanou pohotovou střelou zpoza obránce Vozák. Jedinou větší akci hostů vyřešil včasným vyběhnutím Michut.
Druhou půli zahájili pokusem o úpravu výsledku bruntálští. Vítr z plachet jim, po parádním propíchnutí míče za obranu, sebral ve 49. minutě „hroťák“ Výmola přesnou střelou ke vzdálenější tyči. A když útok Bruntálu, díky souhře Michut – Vozák, a ani několik „tutovek“ Valmezu (Vrána J., Gajdoš) neskončily gólem, zastavil se výsledek utkání na skóre 4:0.
Poděkování za korektní hru od delegáta utkání pro oba týmy (nebyla udělena žádná karta!) bylo jen „třešničkou na vítězném valašskomeziříčském dortu“.
KS;-)

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/