Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

Vsetín na kolenou! Pohárové derby plné branek a zasloužený postup v MOL Cupu

FC Vsetín - Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí 3:5 (1:3)
branky: Matůš, Hořelica, Bublák - Vrána J. 2x, Kiss Farkas, Daniš, Výmola

Valašskomeziříčský tým v silně okleštěné sestavě udržel aktivní začátek vsetínských hráčů pod kontrolou a záhy udeřil gólem Michala Kiss Farkase. Ještě do poločasu nejprve Vsacané ze standartní situace vyrovnali, ale Jonáš Vrána vrátil jazýček gólů na naši stranu.
Druhá půle byla nejprve vyrovnaným duelem. V 73. minutě opět Jonáš Vrána a o tři minuty později Petr Daniš posunuli skóre na, pro domácí značně nepříjemný, stav 1:4.
Polevení hostů v koncentraci Vsetín využil ke snížení, místo vyrovnání však střelecký matador Martin Výmola v nastavení korunoval vítězství našich borců a postup do dalšího kola MOL cupu.
Příjemným zjištěním je, že z 15 členů vítězného týmu TJVM bylo 8 hráčů ročníku 1999 a mladší, tedy nedávných či dokonce současných dorostenců!
sestava TJVM: Michut - Kadla, Kocián, Žilinský, Kiss Farkas - Bartozel (Kundrát M.), Daniš (Kelárek), Vozák (Gajdoš), Juříček, Vrána J. - Výmola. Trenér Hajný Pavel

V rámci letní přípravy nás čeká ještě poslední přátelský zápas, kdy tým TJ Valašské Meziříčí bude hostit nováčka v divizi, tým Tatran Všechovice. Po dohodě obou soupeřů se zápas odehraje oproti původnímu času v 10:00 v sobotu 3. srpna na fotbalovém stadionu ve Valašském Meziříčí