Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

6. 4. 2019 - muži A: Chyběly jen góly


TJVM - FC Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
branky: 0 - 19´Smejkal
sestava TJVM: Pobořil, Kundrát M. (73.´ Vozák), Matyáš, Kocián, Žilinský, Pop (55.´ Furmánek), Fojtík, Bartozel, Vrána, Palo (54.´Kadla), Dekleva - Michut, Straka, Michálek, Sovák
trenér Bedrich Marian
Sobotní zápas našeho A týmu proti FC Velké Meziříčí byl ve znamení herního zlepšení. Obměněná sestava bojovala a snažila se "urvat" dobrý výsledek. Oboustranně útočný fotbal byl zcela jiným obrazem než předchozí utkání. Do šancí se dostávaly oba týmy. Nebezpečnější zakončení však měli hosté. V domácí bráně se blýskl výbornými zákroky Pobořil. Naši hráči zjistili, že by to mohlo dnes vyjít a tři po sobě následující rohy v první půli "volaly" po gólu. Šťastnější byli hosté. V 19. minutě trefil míč z hranice "velkého vápna" přesně k tyči Smejkal. Těsně před poločasovou přestávkou měli naši obránci plné nohy práce s uklizením míče do bezpečí poté, co dvakrát "zazvonila tyč  domácí branky" a znovu zasáhl výborně chytající Pobořil. 
Ve druhém dějství stojí za zmínku oživení hry valašskomeziříčského týmu příchodem dorostenců. Naši fotbalisté zrychlili pohyb po hřišti a opět se rodily náznaky šancí. Jen ta koncovka vázla.
Branku nepřinesla ani poslední standartní situace, kdy se do útoku vydali všichni naši hráči. Zkušení hosté si tak z Valmezu odvážejí nejtěsnější vítězství. 
KS;-)

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/