Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

3. 11. 2018 - muži A: Valmez má trabant a ten nemůže předjet mercedes

TJVM – FC Viktoria Otrokovice 0:4 (0:1)
branky: 7. Kiška, 76. Slaný, 88. Hladík, 90. vlastní.
TJVM: Pobořil – Sovák (52. Michal Kundrát), Michálek, Dekleva, Vrána – Bartozel, Žilinský (80. Ryšánek), Šichor – Pop (80. Gold), Furmánek, Výmola. Trenér Marian Bedrich.
Domácí zlomil první poločas. Je to obehraná písnička. Valmez nezaostával za soupeřem o tolik, aby prohrál o čtyři branky. Realita je pro třetiligové fotbalisty Valašského Meziříčí krutá. Po vysoké porážce od Otrokovic je vysoce pravděpodobné, že podzim odehrají bez jediné výhry.
„Možná si někdo zaklepe na čelo, ale já jsem viděl remízový zápas. My jsme sice tradičně dostali brzkou branku, ale jinak to byl vyrovnaný boj. V poslední minutě prvního poločasu jsme měli tři dorážky na vyrovnání. Ve druhém poločase za stavu 0:1 nedal po centru z malého vápna velkou šanci Výmola. Mám pocit, že jsme trabant, který je schopen jet vedle mercedese, ale nedokáže ho předjet. Těch ran, co jsme utržili na podzim vzhledem k tomu, jaký tým se tady poskládal, opravdu hodně. Dnes nám chyběla vůle a u některých našich zásadních hráčů, když se nepotká, je to okamžitě na našem výkonu poznat. Poslední dvě branky již byly vlastní a nic neřešily,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.