Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

27. 10. 2018 - muži A: Valmez nebyl poctivou prací daleko bodu z Petřkovic


FC Odra Petřkovice – TJVM 2:1 (1:0)
branky: 41. Neumann, 85. Szotkowski – 56. Furmánek
TJVM: Michut – Matyáš, Michálek, Dekleva, Sovák – Bartozel, Šichor, Furmánek, Vrána (81. Ryšánek) – Pop (46. Michal Kundrát), Výmola (77. Gajdoš). Trenér Marián Bedrich.
Už nejsou za otloukánka, ale chtělo by to body. Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí sehráli v Petřkovicích dobrý zápas, ale těsně padli.
Hosté měli podobně jako doma s Hodonínem zase v poslední minutě obří šanci, ale opět ji neproměnili. A tentokrát nebrali ani bod.
„Dvacet minut jsme měli špatných. Asi na nás zanechala stopy brzká ranní cesta na zápas. Domácí si nás vodili "jak slepé koně", ale pak jsme hru srovnali. Po našem autu a následném brejku přišla penalta, kdy mi rozhodčí říkal, že šlo o zahrání míčem, ale i nedovolený zákrok na nohu soupeře. Pak jsme vytáhli ze sestavy lenochy a dali tam běžce. Byli jsme aktivní a srovnali jsme stav. Byla tam i další šance. Před koncem jsme trochu začali šlapat vodu. Přišla druhá branka domácích, ale v poslední minutě měl tutovku Gajdoš. Domácí to vykopli z prázdné branky na roh a po něm jsme ještě nastřelili tyčku. Jsme bez bodu, ale naše práce jde správným směrem,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.
publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/