Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

20. 10. 2018 - muži A: Krůček po krůčku. Bod Valmezu vystřelil Martin Výmola


TJVM – FK Hodonín 2:2 (1:2)
branky: 22. a 76. Výmola – 10. a 39. Žák
TJVM: Pobořil – Matyáš, Michálek, Dekleva, Sovák – Bartozel, Žilinský, Šichor, Furmánek (86. Gajdoš) – Pop (68. Michal Kundrát), Výmola. Trenér Marian Bedrich.
Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí vykazují pod trenérem Marianem Bedrichem znatelné zlepšení. Proti Hodonínu nebyli doma daleko od vítězství. Kdyby hostující brankář Petráš nepředvedl v závěru zápasu zázračný zákrok proti zakončení Aleše Michálka, mohl Valmez poprvé v sezoně vyhrát.
„No to byl zázračný zákrok hostujícího brankáře. My jsme ale do utkání vstoupili tak, že jsme opět byli zralí na příděl. Dostali jsme brzkou branku, ale postupně jsme se dostávali do hry. Kluci se zvedali, byť prohráli první poločas. Ve druhém poločase jsme měli více šancí než soupeř. Co mne těší, že jsme ho přehráli i kondičně a kluci vydrželi makat po celých devadesát minut. Jdeme krůček po krůčku s pokorou dál. Skalním fanouškům jsme dnes snad ukázali, že přes týden si "neválíme šunky", ale poctivě pracujeme,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.
publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg





www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/