Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

6. 10. 2018 - muži A: Druhá půle rozhodla


TJVM –SK Spartak Hulín 0:4 (0:0)
TJVM: Pobořil – Radim Michálek, Dekleva, Aleš Michálek, Pěnička – Bartozel (79. Pop), Pospíšil, Žilinský, Šichor (72. Vrána) – Výmola, Furmánek (55. Matyáš). Trenér Marian Bedrich.
Ani s předposledním Hulínem nedokázali v domácím prostředí třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí zvítězit. Po bezbrankovém poločase přišla další studená sprcha.
Trápení Valmezu nemá konce a do konce podzimu už těžko bude hledat tým, který by se stávajícím kádrem mohl porazit. Možná se dají čekat během následujícího týdne odchody některých hráčů.
„Trápí mne, že něco v tomto týmu není v pořádku. Začali jsem zápas po poctivé přípravě s dobrou energií, ale málo jsme využívali hry po větru, abychom stříleli ze střední vzdálenosti na branku. V prvním poločase se hrál fotbal slepého s jednookým, který měl do úrovně třetí ligy hodně daleko. Oba týmy mohly dát branku, ale nestalo se. Po přestávce jsme dostali první nešťastnou branku, kdy se stoper Dekleva nedohodl s brankářem Pobořilem. Za minut přišla druhá rána a najednou to vypadalo na hřišti tak, že nás je osm a Hulína patnáct. Hosté byli nahoře a lítali kolem nás, jako kdyby byli druzí v tabulce. Naše sebevědomí šlo dolů,“ řekl trenér Valmezu Marián Bedrich.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/