Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

28. 9. 2018 - muži A: Tak tohle se nepovedlo.


TJVM – SK Uničov 0:4 (0:1)
branky: 45. Krč, 54. Dostál, 84. Purzitidis, 90. Jeřábek.
TJVM: Michut – Radim Michálek, Dekleva, Aleš Michálek, Vrána (77. Matyáš) – Bartozel, Pěnička (87. Gold), Žilinský, Šichor (69. Gajdoš), Pospíšil – Furmánek. Trenér Marian Bedrich.
Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí cenný bod z Uherského Brodu v domácím utkání proti Uničovu nepotvrdili a po vysoké porážce čekají již devět zápasů na první výhru v soutěži.
„Dostali jsme bombu mezi oči, vrátili se do našeho bludného kruhu. Jsem strašně zklamaný z výkonu týmu,“ řekl lakonicky po nevydařeném utkání trenér Valmezu Marian Bedrich. Jeho svěřenci hlavně v prvním poločase na soupeře absolutně nestačili a jen zázrakem inkasovali až ve 45. minuty, kdy po nesmyslném penaltovém faulu Radima Michálka šel Uničov do vedení.
„Po vydařeném tréninkovém týdnu jsme vstoupili do zápasu strašně špatně a hned z první ztráty měl soupeř šanci. Zaostávali jsme v pohybu, agresivitě i nasazení. Po bouřce v kabině jsme se začali ve druhém poločase zvedat, ale jakmile jsme to otevřeli, defenzíva měla díry. Druhou branku jsme dostali z odraženého míče, třetí soupeři darovali a čtvrtá byla obrazem našeho zmaru. Byli jsme odevzdaní a takto se třetí liga hrát nedá,“ dodal k utkání trenér Marian Bedrich.
publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/1a.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/