Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

14. 9. 2018 - muži A: Soupeř byl lepší

TJVM – MFK Frýdek – Místek 0:3 (0:2)
branky: 19. Hruška, 33. Varadi, 57. Gomola.
TJVM: Michut – Michálek, Dekleva, Sovák, Vrána (78. Pop) – Bartozel (64, Gajdoš), Žilinský, Pěnička, Pospíšil – Výmola, Furmánek (64. Matyáš). Trenér Marian Bedrich.
Domácí měli moc málo vydařených herních úseků, aby mohli kvalitnímu soupeři konkurovat.
„Stále se projevuje to, co nás brzdí. Nemáme kvalitu na míči, po jeho zisku ho hned ztratíme. Poctivě sice bráníme, ale běhání bez balónu nám bere síly. Nehrajeme na míči delší časový úsek. Frýdek – Místek byl fotbalovější. My jsme měli jen sekundové úseky a například po poločase za stavu 0:2 to patnáct minut vypadalo, že budeme vyrovnaným soupeřem a pak dostaneme třetí branku. Branky, co jsme dostali, mi připadaly hloupé, hlavně ta třetí. Musíme pracovat na tom, aby náš výkon byl kompaktnější. Tým se buduje od prvního a ne pátého patra. Přišel Dekleva a ukázal, že bude posilou, příští zápas by měl být Šichor,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.