Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

8. 9. 2018 - muži A: Matadoři týmu se zasloužili o bod z Rýmařova


SK Jiskra Rýmařov – TJVM 1:1 (1:1)
branky: 10. Harazin – 22. Výmola.
TJVM: Michut – Matyáš, Michálek (78. Pop), Sovák, Vrána (84. Gold) – Bartozel, Pěnička, Pospíšil, Furmánek – Výmola, Gajdoš (57. Heřmánek). Trenér Marian Bedrich.
Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí se musí v době největší krize odrazit od maličkostí. V prvním utkání pod vedením nového trenéra Mariana Bedricha je v Rýmařově podržel skvělým výkonem brankář Michut a hosté si odvezli bod.
Hosté tahali v utkání za kratší konec a zisk bodu je pro ně dobrým odrazovým můstkem. „Bod je pro nás úspěchem. Soupeř byl lepší. My jsme zaostávali v mezihře a v práci s míčem a na tom musíme zapracovat. V naší situaci se ale musíme odpíchnout od všeho. Řekli jsme si před zápasem, že nesmíme dostávat laciné branky. Jedna přišla, ale pak se krásně do šibenice trefil Výmola. Ano, byli jsme ve druhém poločase místy pod drtivým tlakem, ale nesmírnou bojovností a s notnou dávkou štěstí jsme odolali. Paradoxně po akci Pospíšila mohl rozhodnout Pop, ale my jsme přežili mnoho závarů a v brance čaroval Michut. Zisk bodu je pozitivum do další práce,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.
(publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz)

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/