Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

28. 6. 2018 - Další sezóna MSFL klepe na dveře!


Sotva skončil historicky první ročník účinkování našich mužů v MSFL, již na začátku srpna zahájí naši borci své duely v další sezóně.
V příštím ročníku se v Moravskoslezské fotbalové lize objeví 3 nováčci:
Po několik předchozích sezón výsledkově trápící se MFK Frýdek-Místek na jaře již svoji prvoligovou příslušnost neudržel a bude, jako jeden z favoritů soutěže, zcela jistě pomýšlet na rychlý návrat.
Z divize D se, v celkem pohodovém rytmu, do MSFL probojoval tým, který bude nastupovat pod jménem SFK Nově Město na Moravě.
Čelo divize E bylo až do posledních kol velmi vyrovnané. Cílovou rovinkou nakonec proběhl na prvním místě tým z Opavska - FC Dolní Benešov a bude tak „třetím do party“.
Šestnáctka týmů je tedy známa. Zopakujme si (pro jistotu) její složení: SFK Nově Město na Moravě, FC Velké Meziříčí, SK Hanácká Slavia Kroměříž, FC Dolní Benešov, FC Hlučín, MFK Vyškov, FC Viktoria Otrokovice, FC Odra Petřkovice, FK Hodonín, SK Líšeň, SK Spartak Hulín, TJ Valašské Meziříčí, ČSK Uherský Brod, MFK Frýdek-Místek, SK Jiskra Rýmařov, SK Uničov.
Zajímavostí je neskutečná změna složení Moravskoslezské fotbalové ligy během posledních dvou ročníků. Nováčci (ať již sestupující z první ligy či postupující z divizí) tvoří za poslední dvě sezóny více než polovinu soutěžního pole MSFL.
Příští sezóna bude pro valašskomeziříčské fotbalisty nadmíru obtížná. Po jejím konci nastává zrušení juniorské ligy B týmů a jejich rozpuštění do nižších soutěží. Zachování soutěže (MSFL) garantuje po 30. kole pouze horní polovina tabulky, ostatní týmy budou, s nadějí udržení se v soutěži, čekat na přihláškovou loterii.
Los MSFL přisoudil Valašskému Meziříčí první zápas ročníku 2018/19 v domácím prostředí. Můžeme se společně těšit na první srpnový víkend, kdy se na našem hřišti představí FC Hlučín.
Věříme, že s naším fotbalovým umem, přízní našich sponzorů a podporou našich fanoušků můžeme pomýšlet na dobré fotbalové vykročení.
KS;-)

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/