Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

1. 6. 2018 - muži A: Bod k záchraně - málo nebo stačí?


TJVM – SK Spartak Hulín 0:0
Drama ohledně záchrany třetiligových fotbalistů Valašského Meziříčí pokračuje. V dalším domácím utkání svěřenci Michala Hubníka hráli bez branek s Hulínem.
Domácí náskok na sestupovou 14. pozici se sice ztenčil na dva body, ale poslední dva zápasy doma s Uherským Brodem a HFK Olomouc mají domácí svůj osud stále ve svých rukou.
„Byl to docela vyrovnaný zápas. My jsme měli v 10. minutě asi největší šanci zápasu, ale Tobiáš v dobré pozici trefil jen brankáře. Ve druhém poločase jsme více ohrožovali branku než soupeř. Místy jsme se ale těžko dostávali do pokutového území a v optickém tlaku jsme mnohdy nezachovali chladnou hlavu a volili střelu místo přihrávky ještě lépe postavenému spoluhráči. Hulín měl nebezpečné brejky. Chtěli jsme klidnou záchranu, ale dnes jsme ztratili dva body. Pořád ale máme dva zápasy doma do konce sezony. Nyní musíme zvládnout klíčový zápas s Uherským Brodem, který je stejně jako my na 35 bodech,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.
TJVM: Mucha – Chapodze, Šulák, Drozd, Vrána – Bartozel, Žilinský, Tobiáš (71. Výmola), Furmánek (46. Vychodil) – Klimpar, Gomola. Trenér Michal Hubník.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/