Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

18. 5. 2018 - muži A: V Hlučíně body zůstaly


FC Hlučín – TJVM 4:0 (2:0)
TJVM: Michut – Chapodze, Drozd, Václavek (46. Gajdušek), Vrána – Bartozel, Žilinský, Furmánek, Vychodil – Výmola (60. Gomola), Klimpar (78. Gajdoš). Trenér Michal Hubník
Valmez šel do utkání se sestavou plnou odchovanců a na lavičce čekali na příležitost talentovaní dorostenci. První start si připsal Gajdůšek. Tým stále čeká na příjezd dvojice Gruzinců, kteří dosud nemají obnovena víza. Střední záložník Tobiáš je opět ve stavu zraněných.
„Věděli jsme, že musíme hrát ze zajištěné obrany a čekat na brejky. Hráči se měli zajišťovat a to se nám v převážné části prvního poločasu dařilo. Za stavu 0:0 měl dvě dvěstěprocentní šance Vychodil, který šel sám na branku, ale nedal. Pak nepomohli Klimparovi při penaltové situaci Václavek s Vychodilem. Do druhého poločasu jsme šli za dvoubrankového manka a postupně nás Hlučín na všech postech přehrával. Pozitivní na tomto utkání bylo to, že mladí kluci nabrali další zkušenosti a návod k tomu, na čem mají v tréninku pracovat a to, že sestava byla plná „Valmezáků“,řekl trenér Valmezu Michal Hubník.
Nyní bude pro svěřence Michala Hubníka důležitá série domácích utkání.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/