Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

13. 5. 2018 - muži A: První remíza v MSFL


TJVM – SK Jiskra Rýmařov 2:2 (1:1)
branky: 27. Výmola, 73. Gomola – 37. Furik, 75. Woiter.
TJVM: Michut – Chapodze, Drozd, Václavek, Vrána (88. Furmánek) – Vychodil, Tobiáš (57. Bartozel), Žilinský – Klimpar, Výmola, Gomola. Trenér Michal Hubník.

První remízy v soutěži dosáhli v domácím utkání s Rýmařovem třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí. Na možné sestupové 14. místo mají šest kol před koncem náskok pěti bodů. Z šesti zápasů hrají pětkrát doma.
Před zápasem vzhledem k sestavě by Valmez možná bod bral, podle jeho následného průběhu měl i na tři. „Vytvořili jsme si v utkání dostatek šancí, abychom vyhráli. Je to ale o kvalitě hráčů v předfinální a finální fázi, aby dokázali například přesným centrem najít dobře nabíhajícího spoluhráče. Hráli jsme nervózně. Musíme sbírat každý bod. Dle šancí jsme mohli vyhrát, ale musím přiznat, že v závěru jsme měli i po jedné hrubce štěstí. Prohra by to byla krutá. Vzhledem k tomu, jak se mlže vyvinout sestupový klíč vzhledem k druhé lize, vítáme každý bod. Pokusíme se něco přivézt z Hlučína a pak musíme zvládnout co nejlépe pět domácích zápasů,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/