Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

4. 5. 2018 - muži A: Důležitý zápas vyšel na výbornou!


FC Viktoria Otrokovice – TJVM 1:2 (0:1)
branky:
 65. Malý – 9. Klimpar, 82. Chargeishvili
TJVM: Mucha – Chapodze, Drozd, Václavek, Vychodil – Furmánek (83. Bartozel), Žilinský, Tobiáš (69.Chargeishvili), Alaverdashvili – Gomola (60. Výmola), Klimpar. Trenér Michal Hubník.
Velmi důležitého vítězství třetiligoví fotbalisté Valmezu. Po sérii porážek zabrali v Otrokovicích a vezou body, které jim zajisté zvednou sebevědomí do dalších zápasu. Duel rozhodla jedna z gruzínských akvizic Chargeishvili.
V prvním poločase šli hosté po zásluze do vedení brankou Klimpara. Ve druhém srovnal bývalý kapitán Valmezu Malý a nakonec tři body pro hosty zajistila krásná branka Chargeishviliho.
„Soustředili jsme se na to, abychom se vyvarovali hrubých chyb a to kluci v tomto utkání splnili. Podali velmi dobrý kolektivní výkon, nikdo nic nevypustil a taky toho měli po závěrečném hvizdu dost. Fotbal ale musí bolet a tři body jsou pro ně velkou odměnou. V prvním poločase jsme hráli dobrý kombinační fotbal. Vytvářeli jsme si standardní situace a výsledkem byla vedoucí branka. Ve druhém poločase jsme se nechali spousty faulů zatlačit a jako bychom se báli o vedení. Bylo otázkou času, kdy soupeř vyrovná. Naštěstí jsme se z toho oklepali a nádhernou brankou zápas rozhodli,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.
publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/