Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

27. 4. 2018 - muži A: Kolaps na konci první půle


TJVM – 1. SK Prostějov 1:4 (0:3)
branky: 77. Gomola – 37. a 50. Koudelka, 38. Hapal, 43. Schuster
TJVM: Mucha – Chapodze, Václavek (53. Gomola), Drozd, Chargeishvili – Bartozel (46. Výmola), Žilinský, Alaverdashvili, Vrána, Vychodil – Klimpar (63. Furmánek), trenér Michal Hubník.
Překvapení se nekonalo. Vedoucí Prostějov potvrdil ve Valmezu roli favorita na postup do druhé ligy a hlavně díky třem brankám před koncem prvního poločasu si zajistil pohodlné vítězství.
Do první inkasované branky hráli domácí velmi dobré utkání, ale pak přišel kolaps. Tři inkasované branky po individuálních chybách a favorit položil základ třem bodům.
„Čekali jsme, že přijede těžký soupeř, ale dobře jsme se na něho připravili. Do oné 37. Minuty jsme byli lepším týmem. První šanci nedal Alaverdashvili a měli jsme tam i další nebezpečné výpady. Pak nás ale srazila první branka. Inkasovali jsme po ztrátě v útoku dvojice Vychodil, Žilinský. Obranná čtyřka nám nepracovala dobře jak při první inkasované brance, tak při dalších dvou, kdy jsme k tomu přidali i nedůsledné pokrytí hráče po rohovém kopu. Do druhého poločasu jsme si řekli, že to zkusíme zvrátit, ale přišla po špatné malé domů Václavka čtvrtá branka a bylo po zápase. My jsme pak měli šance. Gomola dal branku, nastřelil břevno, velkou možnost neproměnil Vychodil, ale jakmile jsme se nedostali na kontakt, zápas se jen dohrával. Nyní se ukáže, jak jsme silní. Z těžkých zápasů jsme uhráli jen tři body s Hodonínem, přičemž jsme měli na Petřkovice i Kroměříž. Přituhuje a my musíme začít bodovat,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.
(publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz) 

/vm_pv_40.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/