Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

22. 4. 2018 - muži A: Valmez srazily do kolen individuální chyby


FC Velké Meziříčí – TJVM 4:1 (2:1)
branky: 19´ Dolejš, 31´ a 76´ Demeter, 77´ Simr – 7´ Furmánek.
TJVM: Michut – Chapodze, Žilinský, Drozd, Václavek – Chargeishvili, Vychodil, Alaverdashvili (78´ Bartozel), Vrána – Gomola (64´ Výmola), Furmánek (54´ Klimpar); trenér Michal Hubník.
Velmi líbivé utkání sehráli fotbalisté třetiligového Valmezu na půdě postupového aspiranta z Velkého Meziříčí. Kvalitní soupeř v utkání trestal jejich individuální chyby a byla z toho nakonec příliš vysoká porážka.
„Rychle jsme šli do vedení a vše vypadalo výborně, protože jsme soupeře eliminovali po stranách, kde má velmi kvalitní hráče s ligovou minulostí. Jenže jsme pak vyrobili hodně individuálních chyb a soupeř je potrestal. Zápas nevyšel Šimonu Vránovi, přes jeho stranu šly tři inkasované branky. Špatně jsme se pohybovali v bránících prostorech. Tentokrát jsme neměli tolik šancí, jako v minulých zápasech, ale třeba za stavu 2:1 měl tutovku střídající Výmola. Domácí brankář ho vychytal. Kluci bojovali a nedali soupeři nic zadarmo, ale tentokrát na naší straně bylo hodně chyb,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/