Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

1. 4. 2018 - muži A: Domácí jarní premiéra vyšla parádně


TJVM – FK Hodonín 4:0 (0:0)
TJVM: Mucha – Chargeishvili, Žilinský, Drozd, Chapodze (76. Václavek) – Bartozel, Tobiáš, Alaverdashvili, Vychodil – Klimpar (81. Furmánek), Gomola. Trenér Michal Hubník
branky: 54. Gomola, 56. Klimpar, 72. Vychodil, 77. Tobiáš
Výbornou domácí premiéru mají za sebou fotbalisté třetiligového Valašského Meziříčí, kteří díky perfektní produktivitě ve druhém poločase vysoko přehráli Hodonín.
Hosté drželi krok se soupeřem jen v prvním poločase, kdy byli nebezpeční. „Před utkáním jsme si řekli, že chceme napravit dojem z minulého utkání z Petřkovic, kde jsme to měli dobře rozehrané. Soustředili jsme se na to neinkasovat první branku a hrát v obraně koncentrovaně. Hodonín hrál v prvním poločase dobře a párkrát jsme přežili jeho útočné výpady. O přestávce jsme si řekli, že musíme zlepšit přechodovou fázi a vepředu udržet míč. To se nám dařilo, vytvářeli jsme si šance a skoro všechny jsme proměnili. Oba naši útočníci Klimpar s Gomolou dali první branky na jaře a to ji může pomoci v dalších zápasech. Budeme makat dále,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.
publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/