Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

27. 9. 2017 - muži A: Přes čtyři tisíce diváků vidělo v pohárovém svátku jasné vítězství BANÍKU


TJVM – FC BANÍK Ostrava 0:6 (0:4)

V dlouho očekávaném zápase pro celé fotbalové Valašsko v rámci třetího kola Mol Cupu k překvapení nedošlo. Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí nestačili na Baník Ostrava a dostali šest branek.
4290 diváků vidělo první šanci v 10. minutě, kdy Poznar v tutovce minul prázdnou branku. Ve 24. minutě měl dvakrát možnost dostat Valmez do vedení Jurča, ale jeho hlavičky se do branky nevešly. A platilo nedáš, dostaneš. Záhy překonal Michuta Hrubý. V posledních šesti minutách prvního poločasu Baník třemi brankami zápas prakticky rozhodl.
Po hodině hry se fanoušci dočkali nástupu Milana Baroše. Další šanci Baníku spálil Šašinka, ale pak Baroš vyrobil penaltu pro Poznara. Samotný Baroš se prosadil čtyři minuty před konce a stanovil konečný výsledek zápasu na 0:6.
„Byla to dnes hlavně oslava fotbalu. Fanoušci Baníku vytvořili krásné choreo a patří jim za to dík. Před zápasem jsme odměnili z rukou pana starosty Valašského Meziříčí Roberta Stržínka patrony valašského fotbalu Radima Kučeru a Milana Baroše slivovicí. Do 25. minuty to byl vyrovnaný zápas. Pak jsme měli první šanci, ale nedali jsme. Baník nás hned potrestal a pak jsme do přestávky dostali zbytečně další tři branky. Objektivně jsme dnes měli prohrát o tři branky. Výše porážky je pro nás krutá, ale lidi se bavili a to dnes šlo,“ řekl manažer Valmezu Pavel Býma.
„Dostali jsme od 26. do 45. minuty čtyři branky a bylo po zápase. Zápas byl pro nás odměnou a mohli jsme snít o senzaci. Jenže sny se většinou nevyplňují. Mne dnes mrzí, že jsme tolik nevzdorovali, jak bych si představoval. Byli jsme až moc smířeni s osudem. Té odměny jsme si měli více vážit,“ řekl trenér Valmezu Jaroslav Vodička.
„Vstoupili jsme do utkání velice dobře. Ale promarnili jsme stoprocentní šanci a domácí nás pak ze standardky dvakrát během chvilky pohrozili. Ale přežili jsme to a pak jsme zápas ovládli. Jsme rád, že jsme se prosadili i střelecky,“ řekl k utkání trenér Baníku Ostrava Radim Kučera.
Branky: 26. Hrubý, 39. vlastní, 43. J. Šašinka, 45. De Azevedo, 67. Poznar, 86. Baroš.
Val. Meziříčí: Michut – Vrána (46. Žilinský), Drozd, Malý, Václavek (75. Kebísek) – Gebert (64. Výmola), Byrtus, Jurča, Behan – Gregáň, Šulák. Trenér Jaroslav Vodička.
Baník Ostrava: Šustr – Pazdera (60. Stáňa), Pokorný, Azackij, Granečný – De Azevedo, Panič, Hrubý, Sus – Poznar (60. Baroš), J. Šašinka (60. Šašinka). Trenér Radim Kučera.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/