Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

22. 9. 2017 - muži A: Valmez se v Prostějově držel poločas, pak dostal lekci z velkého fotbalu

1. SK Prostějov – TJVM 4:1 (0:1)

Gregáňovou brankou šli hosté v prvním poločase do vedení. Ale to bylo z jejich strany vše. „První poločas jsme nehráli špatně. Oni byli více na míči, ale my jsme byli nebezpečnějším celkem. Mohli jsme si vedení i pojistit. Po přestávce jsme dostali brzkou vyrovnávací branku a náš mladý tým se postupně sesypal. Bylo to pro nás lekce z velkého fotbalu. Prostějov má takovou kvalitu, že právem myslí na návrat do druhé ligy. Za stavu 2:1 jsme to otevřeli úplně a dostali další dvě branky. Dostali jsme lekci, kluci asi byli myšlenkami již na pohárovém zápase proti Baníku Ostrava. Máme za sebou nyní týmy aspirující na postup nebo přední umístění. Až na dva debakly jsme se ziskem bodů spokojeni, ale nyní chceme více pravidelně sbírat body s hratelnějšími soupeři,“ řekl k utkání manažer Valašského Meziříčí Pavel Býma.
Branky: 47. Fládr, 58. Hapal, 77. Kroupa, 84. Rus – 27. Gregáň.
Val. Meziříčí: Repáň – Byrtus, Malý, Drozd, Wludyka (7. Kebísek) – Behan, Gebert (67. Výmola), Gregáň, Vrána – Šulák (82. Žilinský), Jurča. Trenér Jaroslav Vodička.