Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

muži A: PŘIJEDE BANÍK!!!


Stadion Valašského Meziříčí se v září otřese v základech. V rámci 3. kola domácího Mol Cupu přijede do Valmezu slavný Baník Ostrava! 

 „Přáli jsme si někoho ze čtveřice Baník, Sparta, Slavia nebo Plzeň. Že je to Baník, to je fantastická věc pro diváky. Přijede tým v čele s ikonou valašského fotbalu Milanem Barošem a pokud v Hulíně přišlo na Baník přes 2000, nyní očekáváme minimálně dvakrát vyšší návštěvu a těšíme se, že potrápíme tým dalšího Valacha Radima Kučery,“ říká manažer týmu Valmezu Pavel Býma.

Oficiální web Baníku Ostrava www.fcb.cz k losu uvádí: Los třetího kola domácího poháru ušetřil Baník zdlouhavého cestování. Z třetího koše dostal geograficky nejbližšího možného soupeře; svěřenci Radima Kučery narazí ve Valašském Meziříčí na místního nováčka MSFL. 
Strahovský los byl tentokrát k Baníku daleko přívětivější než vloni. Zatímco před rokem museli Ostravané ve stejné fázi soutěže na druhý konec země do Litoměřic, letos to mají jen kousek. Po vítězství v Hulíně se představí na trávníku dalšího účastníka třetí nejvyšší soutěže Valašského Meziříčí, tedy v kraji kapitána Milana Baroše i kouče Radima Kučery.
Ligistu čeká ve Valmezu nažhavený celek, který ještě stále vstřebává dozvuky postupové euforie do vyšší soutěže. Na soupisce Valachů se dá navíc vystopovat hned několik exbaníkovců, kteří se na bývalý klub budou chtít vytáhnout: na Bazalech působili Zdeněk Behan, Oldřich Byrtus, Radim Jurča, Makedonec Dino Trajkovski či Adam Kebísek.

Ceny vstupenek: 

Tribuna na sezení: Předprodej: 220,- Kč / Před zápasem: 250,- Kč

Ochozy na stání:  Předprodej: 110,- Kč / Před zápasem: 150,- Kč

Stadion bude otevřen nejpozději 90 minut před utkáním a doporučeno je přijít co nejdříve.

Informace o místech předprodeje oznámíme příští týden. 

 
www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/