Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

26. 8. 2017 - muži A: Dvě nové tváře a skvělé vítězství Valmezu v Hodoníně


S novou brankářkou jedničkou a makedonskou akvizicí ze Slovenska dosáhli fotbalisté Valmezu skvělého vítězství na půdě dalšího nováčka v Hodoníně.


Hodonín – Val. Meziříčí 1:4 (0:0)

Hosté přijeli při absenci Rohela s novým prvním brankářem. Z Otrokovic přestoupil Lukáš Repáň. Dále se objevil v základní sestavě Makedonec Dino Trajkovski, který přišel ze slovenského Liptovského Hrádku, ale odehrál do svého zranění jen 33 minut. Po uzdravení naopak poprvé nastoupila letní posila Michal Skwarczek. Jinak Valmez trápí aktuálně dost velká marodka, proto ty změny v kádru. Ve stavu neschopných jsou Rapavý, který se do konce podzimní sezony na hřišti již neobjeví, dále Bělíček a Wludyka. Kebísek teprve po dlouhodobém zranění trénuje.
„I když bylo jasně od první minuty, že jsme fotbalovějším celkem, v prvním poločase jsme hráli hodně dozadu, naší hře chyběla rychlost, přímočarost a agresivita. Po důrazné domluvě v kabině jsme se zlepšili a zápas byl ve druhém poločase v naší režii. Nakonec jsme mohli vyhrát i vyšším brankovým rozdílem,“ řekl k utkání trenér Valmezu Jaroslav Vodička.
Branky: 72. Mareš – 52. a 71. Jurča, 58. Šulák, 83. Výmola.
Val. Meziříčí: Repáň – Byrtus, Malý, Drozd, Václavek – Behan (80. Výmola), Trajkovski (33. Vrána), Gregáň, Skwarczek – Jurča (88. Žilinský), Šulák. Trenér Jaroslav Vodička.

Mgr. Martin Němec - publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/