Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

9. 8. 2017 - muži A: Postup v MOL cupu


Valmezu azyl ve Lhotce sedí. Po vydařeném přípravném utkání s juniorkou Baníku Ostrava se v krásném areálu účastníka okresního přeboru postavil svému třetiligovému soupeři z Líšně a postoupil před vynikající návštěvou 460 diváků do třetího kola domácího poháru.

TJVM – SK Líšeň 3:1 (2:1)

Trenér Valmezu Jaroslav Vodička udělal v základní sestavě oproti utkání ve Vyškově několik změn. Domácí zápas, v kterém padly tři branky z pokutových kopů, si zajistili postup a vidinu toho, že by mohli v rámci 3.kola Mol cupu doma přivítat atraktivního soupeře z druhé či první ligy.
„Změny v sestavě se kladně promítly až ve druhém poločase, kdy jsme změnili rozestavení a protočili hráče. V prvním poločase jsme zase byli těžkopádní, nedostávali jsme do zápasu, neměli jsme pohyb a vyráběli spoustu nepřesností. Líšeň byla fotbalovější. Ve druhém poločase jsme již byli lepším celkem, zvedli jsme se, ale z mého pohledu to pořád není ono. Nyní třeba přijede v dalším kolem Sparta,“ řekl k utkání trenér Valmezu Jaroslav Vodička.
Branky: 41. Byrtus, 44. a 70. Výmola – 35. Pašek
Val. Meziříčí: Michut – Bělíček, Šulák, Malý, Václavek – Byrtus, Žilinský (60. Drozd), Behan (88. Vrána), Gregáň – Výmola, Jurča (78. Rapavý). Trenér Jaroslav Vodička.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/