Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

5. 8. 2017 - muži A: První zápas v MSFL skončil těsnou prohrou


Premiéra fotbalistů Valmezu v MSFL nevyšla. Na hřišti Vyškova mohli bodovat, ale jejich výkon hlavně ve středu pole nebyl takový, aby nakonec mohli pomýšlet na zisk byť jen jediného bodu.


MFK Vyškov –TJVM 2:1 (1:1)

Při těsné porážce byl nakonec po utkání spokojený trenér Jaroslav Vodička se střídajícími hráči. „Jak jsme dobře do utkání vstoupili a dali vedoucí branku, tak postupně náš výkon upadal a nehráli jsme to, co jsme měli. I když jsme měli za nepříznivého stavu tři šance, jak dospět alespoň k remízu, nakonec se nám to nepodařilo. Domácí sice vyhráli se štěstím, ale já jsem nespokojený s hrou naší záložní řady, kdy nám vůbec nešla kombinační hra, a tito hráči nebyli naším očekávaným motorem. Pochvalu mohu vyjádřit pouze na adresu střídajících hráčů Výmoly a Žilinského, kteří náš výkon zvedli,“ řekl po utkání trenér Valmezu Jaroslav Vodička.
Branky: 38. Matocha, 71. Studený – 29. Byrtus.
Val. Meziříčí: Rohel – Byrtus, Drozd, Malý, Bělíček – Behan (67. Václavek), Komara, Wludyka (75. Wludyka), Gregáň – Rapavý, Jurča (64. Žilinský). Trenér Jaroslav Vodička.

Mgr. Martin Němec

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/logo-fotbalvalmez.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/