Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

06.05.2017 | 1. 5. 2017 - muži A: Ofenzivní smršť Valmezu řídil Martin Výmola

Po dvou remízách lídr divize zase zabral. Fotbalisté Valašského Meziříčí doma jasně přehráli Petrovice. Hattrickem se na tom podílel nejlepší střelec týmu Martin Výmola TJVM – TJ Lokomotiva Petrovice 5:0 (3:0) Náskok na druhý Havířov je zase šestibodový. Velmi ofenzivně laděná sestava Valašského

15.03.2017 | 11. 3. 2017 - SK Uničov - TJVM 1:1

Silný soupeř SK Uničov se postavil našim mužům v generálce na soutěžní zápasy. S vedoucím týmem MSFL se zrodila remíza 1:1. Trenér Kovář je s předvedenou hrou spokojený. Teď už zbývá vygradovat stoupající formu na nedělní domácí mistrovské utkání proti

31.03.2017 | 19. 3. 2017 - Šlágr prvního jarního kola divize E naplnil očekávání.

TJVM – FC Dolní Benešov 2:1 (1:0) Na šest stovek diváků vidělo drama až do konce. Nakonec si lídr tabulky připsal těsné vítězství. Domácí šli do utkání s šesti zimními posilami v základní sestavě. Na pozici druhého stopera musel nastoupit trenér Michal

31.03.2017 | 26. 3. 2017 - Valmez byl ve Frýdlantu fotbalovější

1. BFK Frýdlant n./Ostravicí – TJ Val. Meziříčí 0:2 (0:1) Valašské Meziříčí potvrdilo dobrý vstup do jara i ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde bylo proti tvrdě a agresivně hrajícím domácím fotbalovějším celkem a zaslouženě vyhrálo.Hostům v zápase náramně vyšly úvody obou

10.04.2017 | 31. 3. 2017 - muži A: Tak tohle se nepovedlo...

Takřka 600 diváků se těšilo na další tři body divizního lídra. Jenže opak byl pravdou. Domácí sice dali první branku, ale pak tahali výrazně za kratší konec. Souboj střelců vyhrál hostující Lokša nad domácím Výmolou 3:2.Val. Meziříčí – Nový Jičín

28.05.2017 |

Chcete-li s námi sdílet naši postupovou radost, nezbývá nám než odkázat vás na parádní pohotové fotogalerie na stránkách našeho mediálního partnera www.valasskyfotbal.cz.

22.04.2017 | 16. 4. 2017 - muži A: Remíza se soupeřem z horního patra tabulky

TJ Valašské Meziříčí – SK Jiskra Rýmařov 2:2 (1:1) Divizní fotbalisté Valašského Meziříčí ztratili doma dva body, ty naopak v boji o první postupové místo stáhl z jejich náskoku po výhře nad Šumperkem rival z Havířova. Trenér domácích Michal Kovář: „V prvním poločase

16.04.2017 | 9. 4. 2017 - Muži A parádně odčinili domácí ztrátu bodů

FK Kozlovice – TJ Valašské Meziříčí 0:5 (0:3) Divizní fotbalisté Valašského Meziříčí se zdárně rehabilitovali za minulý domácí nepovedený zápas s Novým Jičínem. V Kozlovicích vyhráli jasně o pět branek. Důraznou kritiku své osoby odrazila největší zimní posila Zbyněk Pospěch hattrickem.Hosté

01.05.2017 | Fotogalérie Přerov - Val.Meziříčí

28.05.2017 | Poklona našim fotbalistům

Gesto hodné uznání učinili v tomto týdnu zástupci fotbalového klubu Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek. Fotbalisté divizního týmu se jednohlasně shodli, že pomoci potřebným není nikdy dost a (při jednom z prvních letošních tréninků) uspořádali finanční sbírku pro hospic Citadela Valašské Meziříčí.

01.05.2017 | 22. 4. 2017 - muži A: Ubojovaný bod z Přerova má cenu zlata

Přerov – Val. Meziříčí 1:1 (1:0) Bod z venku a zakolísání Havířova, to jediné mohlo těšit po remíze v Přerově trenéra Valašského Meziříčí Michal Kováře. „Ano, je to jediné pozitivum, protože my jsme první poločas hráli laxně a velmi špatně. Měli

11.05.2017 | 6. 5. 2017 - muži A: Zbyněk Pospěch zavelel k rozhodujícímu úderu

Nové Sady – Val. Meziříčí 2:4 (1:2)Hosté měli dobrý vstup do zápasu. Nakonec ale dvoubrankové vedení ztratili a museli o tři body hodně bojovat. „V prvním poločase se nám hra velmi dařila a dali jsme dvě branky. Domácí zlobili na

16.05.2017 | 10. 5. 2017 - muži A: Útočníci Valmezu vystříleli dvanáctibodový náskok před Havířovem

Valašské Meziříčí – Opava B 3:0 (2:0) Domácí měli snový vstup do zápasu. Hned po rozehrávce odcentroval Wludyka na Pospěcha a ten bleskovou brankou překonal nadvakrát hostujícího brankáře. „Rychlá branka nás uklidnila. Hráli jsme velmi dobře a měli jsme pak celé

28.05.2017 | 21. 5. 2017 - muži A: Jistý postup a výhra nad Jeseníkem po neskutečném průběhu zápasu

Do konce fotbalové divize zbývají tři kola a fotbalisté Valašského Meziříčí slaví postup. Při sobotní prohře Havířova v Rýmařově šli do zápasu i s tím, že mohou prohrát, ale i tak budou slavit. Po nevýrazném úvodu se suverén soutěže rozjel

05.06.2017 | 28. 5. 2017 - muži A: Valmez přeházel sestavu a dovezl bod z Pusté Polomi

Pod dojmem jistého postupu udělal trenér fotbalistů Michal Kovář dost změn v základní sestavě. I tak ale jeho tým dovezl po zásluze bod z Pusté Polomi. Pustá Polom – Val. Meziříčí 1:1 (0:1) Hosté přijeli v silně pozměněné sestavě. Změnám vévodila dvojice

11.06.2017 | 4. 6. 2017 - muži A: Famózní obrátka ve valašském derby

Divizní vítěz, fotbalisté Valašského Meziříčí doma převzali pohár za vítězství v soutěži a pak v otevřeném duelu po boji zdolali hostující VKK. Zápas rozhodl dvě minuty před koncem Zbyněk Pospěch, přitom hosté vedli v průběhu o dvě branky. TJ Valašské Meziříčí

19.06.2017 | 11. 6. 2017 - muži A: Divizní suverén se loučil porážkou v Havířově

Divizní fotbalisté Valašského Meziříčí si na závěr skvělé sezony, která byla korunována postupem do MSFL, připsali porážku na půdě Havířova. Šest minut si jako hráč v poli zahrál proti svým bývalým spoluhráčům brankář Pavel Rohel. Havířov – Val. Meziříčí 5:3 (3:1) Oba

20.05.2017 | 13. 5. 2017 - muži A: Další mílový krok Valmezu k postupu trefili Výmola s Pospěchem

Na útočné duo Martin Výmola, Zbyněk Pospěch je s blížícím se závěrem sezony a úspěšnému boji o postup do třetí ligy spolehnutí. Divizní fotbalisté Valašského Meziříčí díky jejich střeleckým kvalitám zvládli těžké derby v Hranicích. Hranice – Val. Meziříčí 0:2 (0:1) Byl

28.02.2017 | 11. 2. 2017 - Odpočinek? Ani náhodou. Plný tréninkový zápřah mužů.

Trenér Kovář neponechává v zimní přípravě nic náhodě. Soustředění na Rusavě je  fyzickou prověrkou širokého kádru divizního týmu. 21 borců absolvuje každodenní náročný trénink. O tom, kdo nakonec zůstane v základním výběru pro jarní soutěžní boje, je ještě dost

28.02.2017 | 9. 2. 2017 - Zlatá brána otevřena...

Známá písnička se zrovna moc nehodí. Ba naopak. Brána valašskomeziříčského divizního týmu mužů je nyní uzavřena další posilou. K týmu se připojil brankář Pavel Rohel. Perličkou je, že přichází z družstva velkého konkurenta na čele divizní tabulky - z

11.02.2017 | 4. 1. 2017 - Fotogalerie z dvojzápasu

Fotografie ze sobotní přípravy. Soupeři našich mužů byli TJ UNIE Hlubina a FK Šternberk.

05.12.2016 | Stanovisko vedení klubu Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek k událostem sobotního divizního utkání ve Velkých Karlovicích

Na zápas do Velkých Karlovic odjížděl náš tým, po loňském nepříjemném zážitku s obavami. V 9. minutě sobotního zápasu bohužel došlo k neúmyslnému střetu valašskomeziříčského obránce Michálka s domácím hráčem Pinkavou, po kterém musel být hráč Pinkava odvezen sanitkou do nemocnice se zlomeninou nohy. Fotbal

05.12.2016 | muži A - podzimní fotbalový bonus

Valašské Meziříčí – HFK Olomouc 3:5 (2:1) Ve čtvrtečním přípravném utkání (17. 11. 2016) završili domácí fotbalisté velmi vydařenou podzimní část sezony, v které kralují divizní tabulce. Zároveň se před zraky 150 diváků a mnoha trenérů z nižších i vyšších soutěží

13.11.2016 | Slovenští legionáři poslali do kolen Matušovičovy chachary z Havířova

Šlágr divize splnil očekávání. Ve Valašském Meziříčí vidělo 350 diváků výborný dramatický zápas. O třech bodech rozhodl soustředěný výkon domácích s výborným Michutem v brance a góly slovenských legionářů. Valašské Meziříčí – Havířov 2:1 (2:0) Domácí měli fantastický vstup do zápasu a

05.12.2016 | Valašské Meziříčí se probralo po vyloučení Svitáka, ale bod je málo

Lídr soutěže ošidnou roli favorita nezvládl a na půdě předposledního celku tabulky uhrál jen bod. Po vyloučení Martina Svitáka, který musel faulem zmařit jasnou brankovou příležitost soupeře, se hra svěřenců Michala Kováře zlepšila a vedla alespoň k zisku bodu. Na své

22.01.2017 | Rozhovor s trenérem A týmu Michalem Kovářem

Valašskomeziříčský fotbal je v kurzu! Novináři si všimli úspěšného podzimu našeho A týmu mužů a na internetu se objevil obsáhlý, velmi optimisticky laděný, rozhovor s trenérem Michalem Kovářem. Určitě stojí za přečtení, proto rádi přikládáme adresy internetových stránek, kde lze rozhovor přečíst. http://www.valasskyfotbal.cz/2016/12/bruckner-je-porad-aktualni-rika-fotbalovy-nezmar-kovar/ http://fotbal.idnes.cz/michal-kovar-rozhovor-06m-/fot_dsouteze.aspx?c=A161202_2290084_fotbal_ald

05.11.2016 | Brankář Květoň míří do Španělska

Žhavou novinkou pro naše fanoušky je odchod brankáře Josefa Květoně do Tercera division (čtvrtá španělská soutěž) do města Torrevieja, které se nachází na mořském pobřeží na jihu Španělska. Klub FC Torrevieja je v současnosti na nelichotivém sestupovém místě a hodlá se, co

08.10.2016 | muži A - Série neporazitelnosti Kovářových borců nebere konce – tentokrát díky brankáři Michutovi

Fotbalisté Valašského Meziříčí doma potvrdili roli favorita a neprohráli svůj zápas ani na devátý pokus. Potvrdili tak hlavně vydařeným prvním poločasem roli lídra soutěže. Ve druhém poločase však měli hodně namále. Valašské Meziříčí – Nové Sady 2:1 (2:0) V prvním poločase hráli

30.10.2016 | Zraněný veterán Macíček viděl, přišel a zvítězil

Divizní lídr z Valašského Meziříčí zase vítězí. I když mu to doma trochu drhlo, nakonec díky vítězné brance střídajícího veterána Macíčka získal všechny body. Valašské Meziříčí – Pustá Polom 2:1 (1:0) Domácí měli výborný vstup do zápasu. „Dali jsme brzkou branku a do

22.10.2016 | Ach ta poslední minuta – Valašské Meziříčí přišlo o tři body

Velmi blízko bylo fotbalisté Valašského Meziříčí k zisku třech bodů na půdě nováčka soutěže z Jeseníka. V poslední minutě však inkasovali vyrovnávací branku a odvezli si pouze jeden bod. Jeseník – Val. Meziříčí 1:1 (0:1) Hosté sehráli velmi dobrý první poločas. Výmolou

16.10.2016 | Na jedenáctý pokus již paní štěstěna zavřela ve Valašském Meziříčí své dveře

Úžasná série fotbalistů Valašského Meziříčí skončila. Derby nemá favorita a tři body si odvezli nakonec velmi dobře hrající Hranice. I tak klobouk dolů před tím, že svěřenci Michala Kováře dokázali bodovat v deseti utkáních po sobě. Na jedenáctý pokus již

03.10.2016 | Pátý vítězný korálek Valašské Meziříčí navlékl Michálek

Pátý zápas, páté vítězství. Nerodilo se lehce. Fotbalisté Valašského Meziříčí po velkém boji zdolali brankou minutu před koncem Kozlovice a trůní na čele divize. Hosté trpkou porážku neunesli a pokusili se po zápase při odchodu do kabin v tunelu před

03.10.2016 | Valašské Meziříčí poprvé nevyhrálo, ale bod z venku se rozhodně počítá

Rýmařov – Valašské Meziříčí 1:1 (1:0) Doposud vedoucí celek divize fotbalisté Valašského Meziříčí poprvé po pěti zápase nevyhráli, ale stále jsou bez porážky. Těžký zápas v Rýmařově zvládli na remízu. I přes ztrátu dvou bodů byl trenér hostí Michal Kovář ve svém

03.10.2016 | I přes četná zranění bojují nadále borci z Valašského Meziříčí na jedničku

Vynucené změny v sestavě, absence pro zranění, boj hráčů v základní sestavě se zraněním. Valašské Meziříčí je stále králem divize, když doma udolalo nejtěsnějším rozdílem Přerov. Valašské Meziříčí – Přerov 1:0 (1:0) Domácí uzavřeli anglický týden dalšími třemi body. Do zápasu šli

03.10.2016 | Ani Petrovice nedokázaly porazit divizního lídra z Valašského Meziříčí

Fotbalisté Valašského Meziříčí nepohráli v Petrovicích u Karviné ani svůj devátý divizní zápas a nadále kralují soutěži. A kdyby v prvním poločase proměnili více než jednu šanci, mohli dokonce i vyhrát.  Petrovice – Valašské Meziříčí 1:1 (1:1) Hosté předvedli výkon hodný lídra

03.10.2016 | Spanilá podzimní jízda Valašského Meziříčí pokračuje

Ani ve středečním vloženém divizním kole neokusili fotbalisté Valašského Meziříčí hořkost porážky Po prohraném prvním poločase otočili zápas na půdě rezervy Opavy a nadále si trůní na prvním místě divizní tabulky. Opava B – Valašské Meziříčí 1:2 (1:0) Domácí celek byl v

04.09.2016 | Valašské Meziříčí vyhrálo derby v Novém Jičíně a topí se ve fotbalové euforii

Fotbalisté Valašského Meziříčí vyhráli i čtvrtý divizní zápas a zažívají zatím sezonu snů. Trenér Michal Kovář nabádá k pokoře a poctivé práci. „Nesmíme podlehnout předčasné euforii. Již od pondělí se budeme připravovat na Kozlovice, abychom body doma potvrdili,“ nabádá k ostražitosti Michal

28.08.2016 | Vítězná série Valašského Meziříčí pokračuje – snaživý Frýdlant neměl nárok

Valašské Meziříčí – Frýdlant nad Ostravicí 4:1 (3:0) Bez ztráty kytičky pokračují ve svém snovém startu do letošního ročníku divize fotbalisté Valašského Meziříčí. I když brankář Josef Květoň přišel po 257 minutách díky proměněné penaltě hostí o neprůstřelnost, mají svěřenci Michala

21.08.2016 | Exligový Martin Sviták trefil tři body pro Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí – Šumperk 1:0 (0:0). Vítězně vstoupili do sezony divizní fotbalisté Valašského Meziříčí. Více než dvě stovky diváků se na přišly při novém hracím čase (sobota 10:15), slosovatelném vstupném, pivu a klobáse zdarma podívat na výkon svých hráčů pod vedením