Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

07.10.2017 | 1. 10. 2017 - muži A: Valmez setřásl únavu z Baníku až ve druhém poločase

TJVM – FC Viktoria Otrokovice 3:0 (1:0) Výrazně lepším výkonem ve druhém poločase přerušili třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí nepříznivou sérii, když doma po třech porážkách v soutěžních utkáních v řadě porazili nakonec výrazným rozdílem Otrokovice.V prvním poločase to nebylo z domácí

15.10.2017 | 7. 10. 2017 - muži A: Čtyři góly a zasloužené vítězství

SK Jiskra Rýmařov – TJVM 2:4 (0:1) Výborným výkonem se prezentovali třetiligová fotbalisté Valašského Meziříčí na půdě druhého nováčka z loňské divizní skupiny E z Rýmařova. Po zásluze si odvezli tři body.Hosté dosáhli velmi cenného vítězství. „Kluci dnes do puntíku splnili

01.10.2017 | 22. 9. 2017 - muži A: Valmez se v Prostějově držel poločas, pak dostal lekci z velkého fotbalu

1. SK Prostějov – TJVM 4:1 (0:1) Gregáňovou brankou šli hosté v prvním poločase do vedení. Ale to bylo z jejich strany vše. „První poločas jsme nehráli špatně. Oni byli více na míči, ale my jsme byli nebezpečnějším celkem. Mohli jsme

10.09.2017 | Marku děkujeme!

Vedení oddílu nezapomnělo na Marka Macíčka a před mistrovským utkáním ValMez B - Vigantice mu předalo dárkový koš, stejně jako v pátek Michalu Kovářovi a Martinu Svitákovi. Vyjádřilo tím poděkování za Markovy "odkopané roky" v bývalém  mateřském klubu.

15.10.2017 | 15. 10. 2017 - muži A: Neutěšený výkon před domácím publikem

TJVM – FC Hlučín 0:3 (0:2) V Rýmařově minulý týden třetiligoví fotbalisté excelovali. V domácím prostředí na kvalitní celek Hlučína nestačili a vysoko prohráli. Domácí si zápas prohráli v prvním poločase. „Podali jsme velmi špatný výkon a hlavně v prvním poločase

01.10.2017 | 27. 9. 2017 - muži A: Přes čtyři tisíce diváků vidělo v pohárovém svátku jasné vítězství BANÍKU

TJVM – FC BANÍK Ostrava 0:6 (0:4) V dlouho očekávaném zápase pro celé fotbalové Valašsko v rámci třetího kola Mol Cupu k překvapení nedošlo. Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí nestačili na Baník Ostrava a dostali šest branek.4290 diváků vidělo první šanci v

17.09.2017 | 13. 9. 2017 - muži A: Není lepšího žolíka na Valašsku než je Martin Výmola

TJVM – FC ODRA Petřkovice 2:1 (1:1) Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí sehráli srdnatou a vyrovnanou bitvu s Petřkovicemi, kterou rozhodl spolehlivý střídající žolík Martin Výmola.  Byl to boj o každý metr hřiště. Když vyrovnaný boj směřoval k remíze, rozhodl muž činu,

22.09.2017 | 17. 9. 2017 - muži A: V uplakaném počasí plačtivý výkon

TJVM – FC Velké Meziříčí 1:3 (1:1) I když hráli třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí 72 minut přesilovku, nakonec padli s hostujícím lídrem tabulky z Velkého Meziříčí. V 18. minutě zápasu byl vyloučen za zmaření vyložené brankové příležitosti Mucha, ale početní výhodu využili domácí jen jedinkrát

14.09.2017 | 8. 9. 2017 - muži A: Kroměřížský páteční horor

Kroměříž – Val. Meziříčí 5:1 (3:0) Doposud nejvyšší porážku utrpěl třetiligový nováček z Valmezu a to na hřišti Slavie Kroměříž. Hostům nepomohla ani čerstvá posila z Teplic Vojtěch Gebert, který v kádru Valmezu nahradil opět dlouhodobě zraněného záložníka Skwarczeka. „Od první minuty

08.09.2017 | 1. 9. 2017 - muži A: Fotbalová vůle Valmezu rozhodla boj s Líšní

TJVM – SK Líšeň 2:0 (1:0) Pcřed takřka 500 diváky (a bylo by jich více, nebýt extrémně nepříznivému dešťovému počasí), se třetiligová fotbalisté Valmezu představili poprvé svým fanouškům. Po velkém boji uhájili tři body. Zápasu předházelo loučení s hrajícím trenérem Michalem Kovářem,

11.09.2017 | muži A: PŘIJEDE BANÍK!!!

Stadion Valašského Meziříčí se v září otřese v základech. V rámci 3. kola domácího Mol Cupu přijede do Valmezu slavný Baník Ostrava!   „Přáli jsme si někoho ze čtveřice Baník, Sparta, Slavia nebo Plzeň. Že je to Baník, to je fantastická věc

02.09.2017 | 26. 8. 2017 - muži A: Dvě nové tváře a skvělé vítězství Valmezu v Hodoníně

S novou brankářkou jedničkou a makedonskou akvizicí ze Slovenska dosáhli fotbalisté Valmezu skvělého vítězství na půdě dalšího nováčka v Hodoníně. Hodonín – Val. Meziříčí 1:4 (0:0) Hosté přijeli při absenci Rohela s novým prvním brankářem. Z Otrokovic přestoupil Lukáš Repáň. Dále se

30.08.2017 |

Takovéto odkazy přidáváme velice rádi. No řekněte sami, může být lepší pozvánka na pátek 1. září než tahle? Pozor - na konci je i sestřih všech parádních gólů!  http://www.fkhodonin.com/a-tym-muzi-clanky/muzi-fk-hodonin-tj-valasske-mezirici-1-4

23.08.2017 | 12. 8. 2017 - muži A: Jan Šulák dostal šanci v útoku a byl hlavním hrdinou Valmezu

To co nedokázala Zbrojovka Brno v Mol cupu, se na půdě HFK Olomouc podařilo fotbalistům Valmezu, kteří si připsali první výhru v soutěži. Skvělý výkon korunovaný vítěznou brankou v nastavení předvedl Jan Šulák. 1. HFK Olomouc – Val. Meziříčí 1:2 (0:0) Hosté konečně prodali své

23.08.2017 | 9. 8. 2017 - muži A: Postup v MOL cupu

Valmezu azyl ve Lhotce sedí. Po vydařeném přípravném utkání s juniorkou Baníku Ostrava se v krásném areálu účastníka okresního přeboru postavil svému třetiligovému soupeři z Líšně a postoupil před vynikající návštěvou 460 diváků do třetího kola domácího poháru. TJVM – SK

12.08.2017 | 5. 8. 2017 - muži A: První zápas v MSFL skončil těsnou prohrou

Premiéra fotbalistů Valmezu v MSFL nevyšla. Na hřišti Vyškova mohli bodovat, ale jejich výkon hlavně ve středu pole nebyl takový, aby nakonec mohli pomýšlet na zisk byť jen jediného bodu. MFK Vyškov –TJVM 2:1 (1:1) Při těsné porážce byl nakonec po utkání

07.08.2017 | 9. 7. 2017 - muži A: FC Hradec Králové - TJVM 2:0 (0:0)

Přinášíme vám odkaz na druhé přípravné utkání našich mužů. Za soupeře jim v Ústí nad Orlicí byl exligový tým z Hradce Králové. Na přiložené adrese je komentář utkání z pohledu soupeře a fotodokumentace zápasu. Odkaz: http://www.fchk.cz/A-tym/Zapasy/Pripravne-zapasy/FC-Hradec-Kralove---TJ-Valasske-Mezirici/Na-uvod-soustredeni-Votroci-porazili-Valasske-Mezi.aspx

07.08.2017 | 12.7.2017 - muži A: Sympatický výkon v přípravě se Znojmem

1. SC Znojmo - TJVM 3:0 (1:0) Mužský tým se v dalším přípravném zápasu utkal s dalším soupeřem z vyšší soutěže. Náš tým podal sympatický výkon, kterému chyběla pouze trefa do znojemské brány. Odkaz na kometář zápasu: http://www.1scznojmo.cz/zapas.asp?id=Proti-Valasskemu-Mezirici-jsme-splnili-roli-favoritatrefil-se-i-novy-utocnik-Simon-Chwaszcz-4038