Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

firemní VALMEZ CUP 2018


12. ročník fotbalového turnaje firem
VALMEZ CUP 2018
pátek 21. září od 12:00

Vážená paní, vážený pane!

Stalo se tradicí, že v podzimním období oddíl kopané „Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek“ každoročně pořádá turnaj pro fotbalové týmy firem a podniků z Valašského Meziříčí a přilehlého mikroregionu.
Stejně tomu bude i v letošním roce. Termín turnaje je stanoven na 21 září 2018 ve sportovním areálu v našem městě.
Již dnes s potěšením zaznamenáváme nebývalý zájem o toto sportovní zápolení a jsme rádi za přísliby aktivního zapojení do turnaje.

Dovolte nám, abychom Vás jménem oddílu fotbalu TJ Valašské Meziříčí srdečně pozvali na 12. ročník fotbalového turnaje firem VALMEZ CUP, který se bude konat v pátek 21. září 2018 v prostorách fotbalového stadionu ve Valašském Meziříčí.

Podle poznatků z minulých let jsme přesvědčeni, že toto neformální setkání zástupců podnikatelských subjektů je dobrou cestou pro nastartování či upevnění snadnější komunikace mezi místními (regionálními) firmami v běžném životě. I proto jsme v letošním roce šli dále než v předchozích ročnících a myslíme nejen na sportovní stránku věci. Oslovili jsme zavedenou místní rockovou skupinu a po ukončení a slavnostním vyhlášení výsledků fotbalového turnaje chceme přinést, nejen sportovcům, ale širší valašskomeziříčské veřejnosti, kulturní vyžití s možností dalšího prohloubení navázaných kontaktů.

Předpokládaný program turnaje:
12:00 – 12:30 sraz účastníků
12:45               slavnostní zahájení turnaje
13:00 - 19:30   zápasy turnaje
19:30              vyhlášení výsledků
od 19:45         volná zábava – k tanci i poslechu hrají Rockoví Lišáci

Pro účastníky turnaje bude připraveno občerstvení.

Pravidla turnaje, další propozice a aktualizovaný seznam již přihlášených týmů jsou uvedeny na klubových internetových stránkách – http://www.fotbalvalmez.cz/
Prosíme o potvrzení účasti vaší firmy nejpozději do nejpozději do pátku 31. srpna 2018 na tel. čísle: 725 280 223 nebo e-mailem: a.zilinska@seznam.cz .

 

PROPOZICE VALMEZ CUP 2018
Datum turnaje: 21. 9. 2018

Hřiště: Turnaj se podle počtu přihlášených týmů odehraje na dvou nebo čtyřech hřištích (UT a tráva). Čtvrtfinále se bude hrát na hřišti určeném vedoucím sportovní části turnaje. Semifinále a finále se odehraje na UT, pokud vedoucí sportovní části turnaje nestanoví jinak.

Startovné: 2500,- Kč

Pravidla:

 • Každému týmu je garantováno minimálně 5 zápasů.
 • Složení týmů: 5 hráčů v poli + brankář. Maximální počet hráčů v jednom týmu je 11.
 • Střídání bude neomezené, formou tzv. hokejového střídání (střídaný hráč nejprve opustí hrací plochu a následně střídající hráč nastupuje).
 • Nehraje se na „ofsajdy“.
 • Obuv: kopačky, bez železných kolíků! Hráčům doporučujeme použití chráničů. 
 • Předpokládá se fyzická kondice a zdravotní způsobilost hráčů pro rekreační fotbal. Hráči hrají na vlastní riziko. Zdravotní dozor je zajištěn. 
 • Nedodržení časového limitu 3 minut k nastoupení mužstva do zápasu (dle časového harmonogramu) opravňuje vedoucího sportovní části turnaje ke kontumaci výsledku zápasu se skórem 3:0 pro soupeře.
 • Zápasy ve skupinách:
  Hrací doba: maximálně 2 x 10 minut (bude upřesněna po uzávěrce přihlášek).
  Bodování: vítězství 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. (zápasy se neprodlužují ani se nekopou penalty)
  O pořadí ve skupině rozhodují (v tomto pořadí): dosažené body – vzájemná utkání (příp. minitabulka vzájemných zápasů) – vyšší rozdíl skóre ze všech zápasů ve skupině - větší počet vstřelených branek ze všech zápasů ve skupině – los provedený vedoucím sportovní části turnaje.
  Další fáze turnaje bude upřesněna po uzávěrce přihlášek do turnaje.
 • Zápasy o umístění v turnaji:
  Hrací doba maximálně 2 x 10min (bude upřesněna po uzávěrce přihlášek).
  V případě nerozhodného výsledku se ihned po ukončení zápasu kopou pokutové kopy (střídavě 5 penalt, každý tým). V případě vyrovnaného skóre po 5 pokutových kopech následuje vždy po 1 penaltě každý tým až do konečného rozhodnutí. O pořadí týmů v penaltovém rozstřelu rozhodne los vykonaný rozhodčím bezprostředně po ukončení zápasu.
 • Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu systému turnaje (především délka hrací doby, počet skupin, rozdělení týmů do skupin, následný systém turnaje apod.) podle počtu přihlášených týmů tak, aby bylo možno celý turnaj odehrát ve stanoveném časovém limitu. S případnými změnami budou všechny týmy seznámeny před začátkem turnaje.
 • Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu/doplnění pravidel. S případnou změnou budou všechny týmy seznámeny před začátkem turnaje.
 • Rozhodující slovo má ve všech sporných případech vedoucí sportovní části turnaje.
 • Informace o pravidlech, hracím systému, rozdělení týmů do skupin apod. budou zveřejněny a průběžně aktualizovány na webu http://www.fotbalvalmez.cz/cs/valmez-cup-21.9.-2018-turnaj-firem/
/m1.jpeg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/